Mayalı Kremalı Pastacıklar

13 Responses

 1. Aairah dedi ki:

  Assamu alaikum, Merhaba! Benim adim Aairah.

  Ellerine saglik! Thank you for making a video for this recipe.

  I’m still learning Turkish, inshAllah I will get better at it. Thank you so much for posting this recipe! I just translated some of it and now I’m going to make it!

  • aysenur dedi ki:

   Aleykum selam Aairah! Nasılsın? Teşekkür ederim. Where are you from. I hope you are going to like it. Please share the result with me!

   • Aaiarh dedi ki:

    I’m good elhamdulilah! I’m from Avustralya. It was the first time I had ever made this type of cream. Your recipe is amazing! The buns came out the same as yours in the picture and they taste delicious!! I don’t have a camera so I can’t show you. I will most likely make this again in the future but I will add Nutella or chocolate pieces.
    Sahane!

 2. Malika dedi ki:

  Ellerinize sağlık , mükemmel gözüküyor , yaş maya yerinde kuru mayadan ne kadar koymamız lazım ???

 3. anonymous dedi ki:

  Vidyoda 200 derecelik fırına verin demişsiniz ama tarifte 180 derece diye yazmışsınız, hangisi doğru?

 4. Zehra dedi ki:

  Bunuda 2kkez yapdimm 2cide dahaaa guzel oldu Ayşenur abla Chook teşekkür ederim ancak benim yaş mayam yokdu kuru maya dökdüm ve dikkat ettim sizinki kadar şişmedi acaba azmi dökdüm yoksa yaş maya olmadigi ichin öyle mi oldu?tadi superdi sadece az chikdiğ

  • aysenur dedi ki:

   Merhaba Zehra afiyet olsun. Kuru maya ben de kullanıyorum ama yaşmaya daha bir güzel kabarıyor bazı tarifleride

 5. Berrin dedi ki:

  Merhaba bende 2 kez yaptım bu pastacıklardan ikiside süperrrrrrrr oldu

 6. zeynep dedi ki:

  Siteniz çok güzel tarifleriniz de öyle, bu siteye alıştığımdan beridir internette tarif aramıyorum ne yapsam güzel oluyor.. Çok teşekkür ederim.. Ancak benim bir ricam var, siteniz içinde arama yapılmıyor arama kısmı eklerseniz güzel olur, ayrıca tariflerinizi kategori halinde ayırırsanız istediğimiz tarife daha çabuk ulaşabiliriz.. Önceki siteniz bu konu da daha iyiydi sanki..

Tarif hakkında yorumunuzu almak isterim :)